האם שוקו בריא לילדים?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ישנן דעות רבות ושונות לגבי האם שוקו בריא לילדים או לא. יש אנשים המאמינים שהוא בריא כי הוא מספק מקור טוב לנוגדי חמצון, בעוד שאחרים אומרים שהוא לא בריא כי הוא מכיל יותר מדי סוכר.

האמת היא שיש כמה יתרונות של שוקולד, אבל יש גם כמה תופעות לוואי שליליות. הכל תלוי בסוג השוקולד ובתדירות הילד אוכל אותו. שוקולד יכול להיות פינוק מתוק, אבל אם נאכל לעתים קרובות מדי, יכול להיות השפעות שליליות על הגוף כולל עלייה במשקל ועששת.

יש הרבה מחלוקת אם אבקת שוקו בריאה לילדים. יש אנשים שאומרים שזה חטיף בריא, בעוד שאחרים אומרים שהוא יכול לגרום לבעיות בריאותיות.

התשובה לשאלה האם שוקולד בריא לילדים באמת תלויה בכמות שהם אוכלים ואיזה סוג שוקולד הם אוכלים.

הרבה אנשים חושבים ששוקולד זה לא בריא לילדים. עם זאת, מחקרים מראים שזה יכול להיות טוב עבורם אם הם לא מתמכרים לזה יותר מדי. הוכח שהוא משפר את התפקוד הקוגניטיבי ומקדם התפתחות מוחית בריאה.

המחקר מצא גם כי נוגדי החמצון בשוקולד יכולים לסייע במניעת סרטן ומחלות לב, כמו גם להוריד את לחץ הדם. הוא מכיל גם מגנזיום החיוני לבניית עצמות ושיניים חזקות.

הוכח שהוא משפר את התפקוד הקוגניטיבי ומקדם התפתחות מוחית בריאה;

המחקר מצא גם כי נוגדי החמצון בשוקולד יכולים לסייע במניעת סרטן ומחלות לב, כמו גם להוריד את לחץ הדם;

הוא מכיל מגנזיום החיוני לבניית עצמות ושיניים חזקות

יש הרבה ויכוחים אם ילדים צריכים לשתות שוקו או לא. יש אנשים שטוענים שזה לא בריא עבורם. יש גם אנשים שאומרים שזה יכול להיות בריא לילדים.

ישנם כמה מחקרים שמראים שלשוקולד יש יתרונות בריאותיים כמו הורדת לחץ דם והעלאת רמות הכולסטרול הטוב. עם זאת, ישנם גם מחקרים אשר מראים כי שוקולד עלול להוביל להשמנה ועששת.

ההורים צריכים להחליט מה הם רוצים שילדם ישתה, אך עליהם להיות מודעים לסיכונים וליתרונות לפני קבלת ההחלטה.

 

האם כדאי לילדים לשתות שוקו?

אין צורך לשתות שוקו כל יום, אבל חשוב שתהיו קצת בתזונה.

הזמן הטוב ביותר לשתות שוקולד הוא בסוף היום כי זה עוזר לשינה.

שוקולד מכיל קפאין, שיכול להיות מעורר.

יש הרבה ויכוחים אם ילדים צריכים לשתות שוקולד או לא. יש הרבה אנשים שמאמינים שזה בסדר שהם שותים את זה ויש אחרים שמתנגדים לרעיון.

חלק זה דן ביתרונות ובסיכונים של שתיית שוקולד. זה גם מדבר על האם אנחנו צריכים לתת את זה לילדים או לא ומה ההשפעות יכולות להיות אם הם כן שותים שוקולד.

המאמר נכתב באדיבות סוויטאנגו

יונית שרון

יונית שרון

הבריאות שלך קשורה להרבה דברים מעניינים שקורים בחיים שלך, ולא כולם מוכנים לגלות, זו הסיבה שאני כאן, לתת לך את המידע החשוב בזמן הנכון.

תתכונני לגלות כמה דברים ולעבור לנקודה חדשה בחיים.

נקודה לרפואה

הבריאות שלך קשורה להרבה דברים מעניינים שקורים בחיים שלך, ולא כולם מוכנים לגלות, זו הסיבה שאני כאן, לתת לך את המידע החשוב בזמן הנכון.

תתכונני לגלות כמה דברים ולעבור לנקודה חדשה בחיים.

כתבות אחרונות